niedziela, 14 stycznia 2018

No i sie zaczelo ….No i sie zaczelo ….
Az sie dziwie ,ze w tym roku TVPIS nie przygotowało konkurencyjnego pikniku wojskowego z Macierewiczem, a fakt zapomniałem ze ten Pan chwilowo jest za kulisami z powodu nadchodzących wyborów.
U nas w makaronowni nie ma Wosp co nie zmienia faktu ,ze kibicuje ostro i każde rodzinie wrzucić do puszki i zabrać dla mnie serduszko .
Poza tym nie rozumiem tego Hejtu, przecież nikt nikomu pod żeby puszki nie podkłada i pistoletu do skroni nie chcesz nie wrzucaj …
Dzisiaj ciekawi mnie ile sekund TVPIS poświęci na WOSP ,rok temu było cale 14 sekund na koniec wiadomości !
Czasami się zastanawiam, skąd tyle złości i nienawiści wśród ludzi?  Za długo jestem poza PL i czasami mam wrażenie ,ze nie rozumiem  pewnych mechanizmów. Z jednej strony wszyscy się deklarują jako katolicy ( przynajmniej większość ) a często z tej strony się słyszy gromy jakie spadają na WOSP .

Często , niestety jest tez nakręcane, przez telewizje wiadome, a jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę i podejrzewam ,ze już niejeden myślał jakby tu taki interes przejąć .3 komentarze:

  1. Jak najbardziej popieram WOŚP, ale osobiście nie przepadam za panem Owsiakiem :] Jednak wielki szacun dla niego, że co roku to organizuje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałem, że w tym roku poświęcono więcej sekund.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja nie wiem, ile poświęcono, ale tak czy inaczej WOŚP wspieram, co roku albo wrzucę coś do puszki, albo wyślę smsa. Przykre jest to, co się dzieje wokół tego przedsięwzięcia w ostatnich latach.

    OdpowiedzUsuń